Sākums | Reģistrācija | Ieeja
Līgo & Jāņi
Radio
Laika ziņas
Reklāma
Viedoklis
Kā plānojat aizvadīt gada īsāko nakti?
Atbilžu kopskaits: 225
Partneri
Statistika
Meklēšana
Sākums » 2012 » Jūnijs » 8 » Rēzeknē vērienīgi atzīmēs Līgo svētkus
17:54
Rēzeknē vērienīgi atzīmēs Līgo svētkus
23. jūnijā plkst. 20.00 Rēzeknes Kultūras un atpūtas parkā norisināsies vērienīgs Līgo svētku lielkoncerts, kurā visus apmeklētājus priecēs vairāk kā 100 dalībnieki – dziedātāji, dejotāji un aktieri.

Visi Latvijas iedzīvotāji naktī no 23. uz 24. jūniju atzīmē Līgo svētkus. Vasaras saulgriežu svinības var uzskatīt par vislatviskākajiem svētkiem, ko svin pēc pagānu paražām. Šogad rēzekniešiem būs iespēja padarīt šos svētkus vēl jautrākus un neaizmirstamākus kopā ar slaveniem Latvijas dziedātājiem, dejotājiem un muzikantiem. Koncerts būs ļoti daudzveidīgs, tā programma ir veidota atbilstoši visām gaumēm un vecuma grupām. 

Pasākuma producents Sandis Mohovikovs informē, ka koncerta pirmajā daļā mākslinieki izpildīs savas mīļākās dziesmas un populārākos hītus, savukārt koncerta otrajā daļā gaidāma sadziedāšanās ar kori, solistiem un publiku, visi kopā izdziedāsim tautasdziesmas, ziņģes, kino un estrādes dziesmas diriģenta Inta Teterovska virsvadībā.

Līgo svētkos Rēzeknē uzstāsies Jolanda Suvorova, Inga un Normunds, Olga Dreģe, Dzintars Čīča, Kaspars Antess, Latgales dāmu pops, Jenny May, Borowa Mc, Roberts Pētersons, Mirdza Martinsone, māsas Legzdiņas, Laimas Muzykanti, Dziga, Patrioti.LG un daudzi, daudzi citi mākslinieki. Līgotājus priecēs arī  dziedošās latgaļu saimes – Eriņi, Igauņi, Puncuļi un Uškāni. Uzreiz pēc lielkoncerta plkst. 23.00 sāksies lustīgā Līgo nakts zaļumballe.

„Šogad līgosim Latgales sirdī – Rēzeknē, es Jūs visus aicinu svētkus svinēt kopā tā, lai visa Latvija mūs dzird! Pasākuma apmeklētājus sagaidīs gan krāšņs koncerts, gan sadziedāšanās, gan lielā izdejošanās nakts zaļumballē. Sagaidīsim saullēktu dziedot, dejojot un svinot!” aicina svētku vadītājs Valters Krauze. 

Savukārt Rēzeknes pilsētas domes Kultūras pārvaldes vadītāja Ināra Jaudzema atzīmēja pasākuma nozīmīgumu: „Esmu pārliecināta, ka rēzeknieši un pilsētas iedzīvotāji augsti novērtēs šo pasākumu un šo tradīciju – visiem kopā svinēt Līgo svētkus, dejojot, dziedot un klausoties labu mūziku. Kultūra Rēzeknē virzās uz priekšu, to apliecina gan mūsu radošie kolektīvi, kas sekmīgi pārstāv pilsētu kā republikas, tā arī pasaules mēroga konkursos, gan arī topošā koncertzāle.”

Koncerta dienā Rēzeknes Kultūras un atpūtas parkā līgotāji tiks gaidīti no plkst. 19.00, lai varētu ieņemt labākās vietas. Plašā izvēlē būs iespēja baudīt visdažādākos ēdienus, Jāņu sieru un Latvijas labāko alus darītavu alu. 

Pirmo 1000 biļešu cena ir 3 Ls, iepriekšpārdošanā 4 Ls, pasākuma dienā 5 Ls. 

Biļetes iespējams iegādāties Rēzeknes Kultūras nama un „Biļešu paradīzes” kasēs.

Bērniem līdz 10 gadu vecumam kā arī Jāņiem un Līgām ieeja bezmaksas (uzrādot personu apliecinošu dokumentu).

Skatījumu skaits: 637 | Pievienoja: Admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]