Sākums | Reģistrācija | Ieeja
Līgo & Jāņi
Radio
Laika ziņas
Reklāma
Viedoklis
Kā plānojat aizvadīt gada īsāko nakti?
Atbilžu kopskaits: 225
Partneri
Statistika
Meklēšana
Sākums » 2018 » Jūnijs » 13 » Aicina ar dejām un dziesmām ieskandināt vasaras saulgriežus Botāniskajā dārzā
17:57
Aicina ar dejām un dziesmām ieskandināt vasaras saulgriežus Botāniskajā dārzā

Otrdien, 19. jūnijā, Latvijas Universitātes (LU) Botāniskais dārzs aicina izdziedāt, izdejot un ieskandināt vasaras saulgriežus pasākumā "Vakars pie Jāņuguns," portālu "Delfi" informēja LU Botāniskā dārza pārstāve Karlīna Engere.

Vasaras saulgriešu ieskandināšana notiks no pulksten 18 līdz pulksten 22, precizē pasākuma rīkotāji.

Gada zaļākajā un dzīvākajā laikā, īsi pirms vasaras saulgriežiem LU Botāniskais dārzs aicina saklausīt un izdziedāt gada garāko dienu un gaišāko nakti dziesmās, izdejot dejās, iepīt ziedu vainagos, saskatīt Jāņu ugunskuru liesmās, kā arī izgaršot tradicionālajā Jāņu svētku galdā.

Kā informē Engere, "Vakars pie Jāņuguns" pasākuma laikā varēs iegādāties dažādus latviešu ražotāju labumus Jāņu svētku galdam, baudīt tematiskus muzikālos priekšnesumus, sildīties pie Jāņu ugunskura, piedalīties radošajās darbnīcās, kā arī ieskandināt svētkus ar sadziedāšanos.

Apmeklētājus priecēs bērnu tautas deju kolektīvi "Tūdaliņš" un "Kadiķītis" ar deju programmu "Lai zied visa pasaulīte, lai rīb visa pasaulīte!", tautas mūzikas apvienības "Svīres" un koklētāju ansambļa "Teiksma" koncerts. Plkst. 19.30 apmeklētājiem būs iespēja izzināt Jāņu zāļu dziednieciskās īpašības ekskursijā "Ārstniecības augi Jāņu vainagā", kuru vadīs pieredzējusi farmaceite Anita Liberte, bet pasākuma noslēgumā īstu Jāņu noskaņu iegūt palīdzēs Jāņa Streiča filma "Limuzīns Jāņu nakts krāsā", kuru plkst. 22.00 varēs noskatīties LU Botāniskā dārza šķūnī.

Pasākuma dienā no plkst. 13.00 līdz 18.00 Palmu mājas vestibilā interesentiem būs īpaša iespēja papildināt privāto augu kolekciju, iegādājoties tirdzniecībā esošus telpaugus no LU Botāniskā dārza kolekcijas.

Visa vakarā garumā norisināsies arī svētku tirdziņš, piedāvājot iegādāties labāko latviešu produkciju, kā arī uz vietas pasākuma laikā iestiprināties ar gardiem siltajiem ēdieniem. Kā jau īstām vasaras svinībām pienākas, visu vakaru līksmotājus sildīs Jāņuguns, bet aizraujošu pastaigu maršrutu piedāvās visā dārza teritorijā izvietotā Jāņu zāļu taka.

Ieeja pasākumā, iegādājoties ieejas biļeti LU Botāniskajā dārzā.

Ieejas maksa LU Botāniskajā dārzā vasaras sezonā: skolēniem ar klasēm – 1,90 eiro, skolēniem individuāli – 2,90 eiro, studentiem un pensionāriem – 3,90 eiro, pieaugušajiem – 4,90 eiro. Bezmaksas ieeja ir pirmsskolas vecuma bērniem, Latvijas Universitātes studentiem un darbiniekiem, I un II grupas invalīdiem. Plašāku informāciju var izlasīt šeit.

Skatījumu skaits: 91 | Pievienoja: FisherLV | Birkas: Botāniskā, saulgriežu, dārzs, dārza, saulgriežus, Botāniskais | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]